LIANG WENMING

Kinų kovos menų meistras

Konfucijaus instituto naujienlaiškis

Artimiausi kursai ir renkamos grupės
plačiau
PARODA „ŠILKO KELIAS. SENOJI KINIJOS DAILĖ“

Kviečiame apsilankyti Lietuvos taikomosios dailės ir dizaino muziejuje sausio 20 – balandžio 18 dienomis vykstančioje parodoje „Šilko kelias. Senoji Kinijos dailė“. Parodoje eksponuojama beveik šimtas eksponatų, siekiančių laikotarpį nuo Vakarų Džou (1046–771 m. pr. Kr.) iki Mingų (1368–1644) dinastijų ir atskleidžiančių tuometinę Rytų bei Vakarų kultūrų sąveiką regione, kuriame prasidėjo Šilko kelias.
plačiau
PARODA „LUX ORIENTALIS. RYTŲ MENO KŪRINIAI IŠ LIETUVOS DAILĖS MUZIEJAUS RINKINIŲ“

Šių metų vasario 2–kovo 12 dienomis kviečiame apsilankyti Vilniaus paveikslų galerijoje eksponuojamoje parodoje „LUX ORIENTALIS. rytų meno kūriniai iš lietuvos dailės muziejaus rinkinių“. rytų meno kūriniai iš lietuvos dailės muziejaus rinkinių“. Parodoje eksponuojami unikalūs ankstyvosios tradicinės Rytų tapybos pavyzdžiai.