TREČIASIS LIETUVOJE KONKURSAS

TREČIASIS LIETUVOJE KONKURSAS "KINŲ KALBOS TILTAS"

“Kinų kalbos tiltas” – tai didžiulis Konfucijaus institutų organizuojamas tarptautinis kinų kalbos konkursas rengiamas nuo 2002 metų. Jau penkiolika kartų vykusiuose atrankos etapuose daugiau negu 90 šalių dalyvavo virš 400 000 studentų, o finaluose Kinijoje savo šalis atstovavo daugiau nei 1400 geriausiųjų studentų.
plačiau
VYKO PASKAITA “ŠILKO KELIO PALIKIMAS: LUOJANGO REGIONO ARCHEOLOGINIAI KERAMIKOS RADINIAI”

paskaita "Šilko kelio palikimas: Luojango regiono archeologiniai keramikos radiniai", kurią skaitė svečiai iš Kinijos.
VYKO PASKAITA

VYKO PASKAITA "PULKININKAS N.V. KORDAŠEVSKIS: LIETUVIŠKAS PĖDSAKAS N. RERICHO TRANSHIMALAJŲ EKSPEDICIJOJE"

2017 metų kovo 30d. Vilniaus paveikslų galerijoje vyko tarptautinės dailės parodos „Nikolajus Rerichas ir Latvija“ paskaitų ciklo pirmasis renginys - Vilniaus universiteto Konfucijaus instituto direktoriaus prof. habil. dr. Audriaus Beinoriaus paskaita „Pulkininkas N. V. Kordaševskis: lietuviškas pėdsakas N. Rericho transhimalajų ekspedicijoje“.
Akimirkos iš kaligrafijos kūrybinių dirbtuvių su menininke Geng Lin

Nuotraukos iš kaligrafijos kūrybinių dirbtuvių, vykusių Lietuvos taikomosios dailės ir dizaino muziejuje, kurias vedė kaligrafė Geng Lin.
1 2 3 ... 22 23