ĮSPŪDINGAIS KOVOS MENŲ PASIRODYMAIS ATIDARYTAS VILNIAUS UNIVERSITETO STUDENTŲ ORGANIZUOJAMAS RENGINYS APIE AZIJOS KULTŪRĄ „TOLI IŠ ARTI 2018“

Kovo 14-ą dieną, vyko Vilniaus universiteto Azijos ir transkultūrinių studijų instituto studentų organizuotas renginys „Toli iš arti 2018“, kurį atidarė Konfucijaus instituto dėstytojai Liang Wenming ir Kong Defu. Renginys buvo atidarytas įspūdingais kinų kovos menų pasirodymais. Po šių pasirodymų Liang Wenming vedė paskaitą „Tradicinės kinų sveikatinimo praktikos“, kurioje dalyviai sužinojo įvairias kinų sveikatingumo paslaptis. „Toli iš arti 2018“ taip pat vyko japonų kaligrafijos ir  kūno meno Henna dirbtuvės, paskaita apie Arabų kalbą, diskusija apie Azijos šalių stereotipus ir fotografo Ričardo Anusausko nuotraukų bei filmuotos medžiagos iš 10 skirtingų Azijos šalių peržiūra.

Į naujienų sąrašą