KINŲ KULTŪROS DIENA VGTU INŽINERIJOS LICĖJUJE

Džiaugiamės, kad Konfucijaus intitutas galėjo praturtinti VGTU inžinerijos licėjaus Inžinerijos savaitės „Išlaisvinkime kūrybiškumą“ programą. Kadangi, jau šešerius metus VGTU inžinerijaus licėjuje vyksta kinų kalbos pamokos, o nuo 2014 m. veikia Konfucijau klasė, Inžinerijos savaitės trečiadienis, kovo 28 d., buvo skirta kinų kultūrai - surengtos įvairios kūrybinės dirbtuvės. Konfucijaus instituto savanorė dėstytoja Wang Han mažuosius mokė pasigaminti ryškiaspalves apyrankes panaudojant tradicinę kinų pynimo techniką. Kitoje pamokoje vaikai susipažino su aitvarų istorija, o vėliau entuziastingai prisidėjo prie aitvarų modeliavimo ir gamybos. Kaligrafijos dirbtuvių metu Konfucijaus klasės dėstytoja Zhang Peng kartu su mokytoja Andžela pristatė kaligrafijos meno subtilybes. Galiausiai, meistras Liang Wenming kartu su moksleiviais praktikavo kinų kovos menus.

Į naujienų sąrašą