Sidebar

Žmonės visais laikais norėjo būti ilgaamžiai ar net nemirtingi, o tą geriausiai patvirtintų ne vienas nemirtingumo eliksyrų perdozavęs ir miręs Kinijos imperatorius. Daoistai jau prieš keliolika šimtų metų žinojo daugybę ilgaamžiškumo receptų ir metodų, kuriuos jie naudoja ir šiandien.
Gegužės 8 d. kviečiame į viešą paskaitą, kurią skaitys doc. Loreta Poškaitė, daugiausia dėmesio skiriant nemirtingųjų įvaizdžiams ir pagrindinių daoistinės saviugdos metodų (kelių į nemirtingumą) aptarimui.

Tad kokie tie metodai? Ką reikėtų valgyti ir gerti, norint tapti nemirtingu? Kaip jį atpažinti? Kas vyksta daoistų adepto kūne transformacijos į nemirtingąjį metu? Kodėl vieni nemirtingieji skrenda į Dangų ant drakono nugaros, o kiti leidžiasi į Didžiosios tamsos karalystę? Kaip siejasi ir kuo skiriasi sveikumas, ilgaamžiškumas ir nemirtingumas?

Kviečiame į nuotolinę paskaitą:

VU Konfucijaus institutas is inviting you to a scheduled Zoom meeting.
Topic: Vieša paskaita: Daoistų kelias į nemirtingumą: metodai, patirtys ir istorijos
Time: May 8, 2024 06:00 PM Helsinki

Jei turite klausimų, rašykite